Ons energiesysteem bestaat ook uit chakra's.
Als het gaat over therapie, meditatie en visualisatie werken er nog mensen met de 7 chakra's. Echter in de nieuwetijd waarin bewustzijnsontwikkeling plaatsvindt zijn er meerdere chakra's tot ontwikkeling gekomen. Deze groei is om meer Licht, meer bewustzijn te kunnen integreren.
Ieder chakra heeft een bepaalde kracht, bewustzijnsgebied, frequentie en wijsheid.
Ze voorzien het fysieke lichaam van energie. Hoe beter de chakra's doorstromen hoe meer Licht geïntegreerd wordt, hoe meer lichamelijke gezondheid je ervaart.
NB. Een chakra is een onderdeel van het energiesysteem. De chakra's (met andere woorden: de poorten/bewustzijnsgebieden) in de Nieuwetijd staan los van allerlei betekenissen, misvattingen, manipulatie, kleuren die vanuit de 'oude tijden' eraan gekoppeld zijn. Chakra's in de Nieuwetijd dragen het vermogen in zich om ons Licht steeds meer door te laten en integreren met het fysieke lichaam.
Vandaag maak je kennis met de 13 chakra's en leer je de vertaling maken naar een voetreflex massage.
Een extra voetreflex massage die geleerd wordt is: het immuunsysteem actief.
Kosten: € 145,- incl. btw, reader, koffie/thee/koek, certificaat
Tijd: 10.00 - 17.00 uur
Groepsgrootte: 8 tot 10 deelnemers
Data 20023/24:
Accreditatie: KTNO-accreditatie nr.K8877 ECT 1,5:, FAGT, VVET, GRO, CAT, NVST, BATC, VBAG, VIV.
VNRT(6 vakgericht) en LVNT
Is een cursus volgeboekt?